Trade Control Utility 5


Огляд

05 листопада 2020

Програма обліку товарів для складу, торгівлі та виробництва для малого, середнього та великого бізнесу
Облік для магазинів, складів, торгових точок, кас та банківських рахунків. Взаєморозрахунки з клієнтами. Відстеження обсягів продажу за торговими агентами. Маршрути та маршрутні листи. Розподілення прав користувачів. Повний контроль за операторами.

Межі застосування: від індивідуального підприємця до мережі супермаркетів; від продуктів харчування до побутової техніки; оптова та роздрібна торгівля; дистрибуція; логістика та виробництво.

Робота в мережі з єдиною базою даних із необмеженої кількості робочих місць із будь якої точки світу.

Взаємодія з інтернет-магазинами для обміну довідниками та документами (замовленнями та сплатами).

Надсучасна система обліку. Створена на базі найновітніших технологій.

Спробуйте TCU5 також як мобільний додаток для вашого телефону. Завантажити TCU5 для Android.

Зручність.
Все те зручне, до чого так звик, і що так цінує користувач ТЦУ3, ми дбайливо перенесли до нової системи. Зрозумілий, зручний інтерфейс - це те, що користувач цінує найбільше за все. Ви можете одразу починати працювати з TCU5 без витрат часу на помилки та їх виправлення.

Швидкість.
Нам вдалося значно пришвидшили роботу TCU5. Проведення накладних відбувається вдічі швидше, додавання товарів до накладної вдалося прискорити майже в десять разів. Робота через інтернет також стала значно швидшою.

Потужність.
Завдяки потужним серверам, обсяг бази даних може бути практично необмеженим. Сто, двісті тисяч продажів за день - абсолютно не проблема. Виникне потреба - забезпечимо мільйон продажів на день. Ми можемо.

Глобальність.
Необмежена кількість валют. Одночасно. Документи можна проводити в будь якій валюті за будь яким курсом. Інтерфейс та звіти на різних мовах.

Робота з Excel.
Якщо вам надіслали накладну в Excel, ви можете імпортувати її в TCU5 максимально швидко завдяки шаблонам. Один раз налаштувавши шаблон, потім можна робити імпорт накладної, натиснувши єдину кнопку.

Імпорт з Excel.

Звіти можна зберігати в Excel максимально точно та акуратно.

Експорт до Excel

Безпека.
Дані передаються за допомогою шифрованого Https-протоколу із використанням SSL та TLS сертифікатів. На сьогодні це промисловий стандарт безпеки. Паролі користувачів в базі даних не зберігаються, що гарантує захист персональної інформації.

Розподілення прав доступу.
TCU5 має розвинені засоби розмежування прав доступу. Кожному оператору надається лише необхідний обсяг інформації. Права на операції налаштовуються максимально детально для утворення ланцюжків взаємного контролю, коли працівники самі контролюють один одного. Така схема показала себе максимально надійною. TCU5 веде докладний журнал всіх дій операторів з точністю до секунди. 

Звітність та аналіз.

Майстер звітів

Майстер звітів дозволить вам здійснювати індивідуальне налаштування кожного звіту. Гнучка система відбору та фільтрації даних є унікальною за своєю зручностю та простотою. Можливість збереження шаблонів робить систему звітності TCU5 унікальною та неповторною.

Імпорт даних.

Конвертація з ТЦУ3

Ми забезпечуємо повне перенесення даних з ТЦУ3 в будь який момент. Користувачі інших облікових систем можуть імпортувати довідники та залишки через файли Excel

Ліцензія та вартість використання.
Перші два місяці використання буде безкоштовним. Це потрібно, щоб користувач оцінив можливості системи та прийняв рішення про подальше використання. Ліцензія на TCU5 надається за моделлю SaaS (програмне забезпечення як послуга). Ви поповнюєте рахунок і користуєтесь системою. Вартість одного дня використання складає 9 гривень на день з одного робочого місця. Платня стягується лише тоді, коли відбувається проведення першого за цей день документу. Саме це ми розуміємо під використанням системи. Тому, якщо ви просто переглядаєте документи, працюєте з довідниками чи формуєте звіти, платня стягуватись не буде. Варто також зазначити, що користувачу тепер немає потреби купувати дорогий сервер, обслуговувати його, забезпечувати безперебійне живлення та зв'язок. Всі ці послуги вже включені до тарифу. Тому вартість володіння системою стає як ніколи низькою. Це по справжньому вигідно.

Використання бета-версії до офіційного запуску.
Є безкоштовним.

Супровід.
Trade Control Utility - система, що динамічно розвивається. ANDRIY.CO чутливо реагує на всі запити користувачів. Саме користувачі в кінцевому підсумку визначають подальший розвиток системи, її можливості, її зовнішній вигляд, її зручність. Завдяки автоматичному оновленню системи, користувач завжди має актуальну версію програми. Служба підтримки Base2Base надасть реальну допомогу в складних питаннях, забезпечить грамотні та якісні консультації.

Плани.
Інтеграція з відомими web-ресурсами та платформами. В першу чергу www.prom.ua (11.03.2019 Зроблено. Детально тут.)
Розробка повноцінного мобільного додатку під iOS та Android - вже триває. Спробуйте бета версію.
Інтеграція із робочим місцем касира ShopDesk
Інтеграція з CRM Trade Control Center (маркетингові акці, інструменти, бонусна програма).
Інтеграція зі службою каталогу товарів - майже завершена.
Створення єдиного облікового простору для всіх користувачів TCU5 різних компаній.