Trade Control Utility

Програма обліку товару для складу, торгівлі та виробництва

Облік для магазинів, складів, торгових точок, кас та банківських рахунків. Взаєморозрахунки з клієнтами. Відстеження обсягів продажу за торговими агентами. Маршрути та маршрутні листи. Розподілення прав користувачів. Повний контроль за операторами.

Межі застосування:

від індивідуального підприємця до мережі супермаркетів; від продуктів харчування до побутової техніки; оптова та роздрібна торгівля; дистрибуція; логістика та виробництво.

Робота в мережі з єдиною базою даних

із необмеженої кількості робочих місць із будь якої точки світу.

Взаємодія з інтернет-магазинами

для обміну довідниками та документами (замовленнями та сплатами).

60-денний тестовий період!

Завантажте програму та випробуйте абсолютно безкоштовно. Скористайтесь учбовими курсами та довідковою системою. Служба технічної підтримки завжди готова надати кваліфіковану допомогу.Зручність

Все те зручне, до чого так звик, і що так цінує користувач ТЦУ3, ми дбайливо перенесли до нової системи. Зрозумілий, зручний інтерфейс - це те, що користувач цінує найбільше за все. Ви можете одразу починати працювати з TCU5 без витрат часу на помилки та їх виправлення.

Швидкість

Нам вдалося значно пришвидшили роботу TCU5. Проведення накладних відбувається вдічі швидше, додавання товарів до накладної вдалося прискорити майже в десять разів. Робота через інтернет також стала значно швидшою.

Потужність

Завдяки потужним серверам, обсяг бази даних може бути практично необмеженим. Сто, двісті тисяч продажів за день - абсолютно не проблема. Виникне потреба - забезпечимо мільйон продажів на добу. Маємо досвід.

Глобальність

Необмежена кількість валют. Одночасно. Документи можна проводити в будь якій валюті за будь яким курсом. Інтерфейс та звіти на різних мовах.

Робота з Excel

Якщо вам надіслали накладну в Excel, ви можете імпортувати її в TCU5 максимально швидко завдяки шаблонам. Один раз налаштувавши шаблон, потім можна робити імпорт накладної, натиснувши єдину кнопку.

Імпорт з Excel.

Звіти можна зберігати в Excel максимально точно та акуратно.

Експорт до Excel

Безпека

Дані передаються за допомогою шифрованого Https-протоколу із використанням SSL та TLS сертифікатів. На сьогодні це промисловий стандарт безпеки. Паролі користувачів в базі даних не зберігаються, що гарантує захист персональної інформації.

Розподілення прав доступу

TCU5 має розвинені засоби розмежування прав доступу. Кожному оператору надається лише необхідний обсяг інформації. Права на операції налаштовуються максимально детально для утворення ланцюжків взаємного контролю, коли працівники самі контролюють один одного. Така схема показала себе максимально надійною. TCU5 веде докладний журнал всіх дій операторів з точністю до секунди.

Звітність та аналіз

Майстер звітів

Майстер звітів дозволить вам здійснювати індивідуальне налаштування кожного звіту. Гнучка система відбору та фільтрації даних є унікальною за своєю зручностю та простотою. Можливість збереження шаблонів робить систему звітності TCU5 унікальною та неповторною.

Інтеграція з CRM

Повна інтеграція з CRM системою Trade Control Center забезпечує надання бонусів, знижок та інших подарунків за виконанням певних умов. Система має найрозвиненіший процесінг впровадження різних маркетингових акцій, маркетингових інструментів та їх комбінацій.

Інтеграція з касою

Повна інтеграція з робочим місцем касира Shopdesk, що має найкращий функціонал у Україні. Десятки тисяч кас оновлюють дані по залишках і цінах в реальному часі. Від проведення чека на касі до проведення чека в Trade Control Utility проходить меньше секунди.

Імпорт даних

Конвертація з ТЦУ3

Ми забезпечуємо повне перенесення даних з ТЦУ3 в будь який момент. Користувачі інших облікових систем можуть імпортувати довідники та залишки через файли Excel

Ліцензія та вартість використання

Початковий період є безкоштовним. Це потрібно, щоб користувач оцінив можливості системи та прийняв рішення про подальше використання. Ліцензія на TCU5 надається за моделлю SaaS (програмне забезпечення як послуга). Ви поповнюєте рахунок і користуєтесь системою. Кошти знімаються кожного дня за 1 день використання. Платня стягується лише тоді, коли відбувається проведення першого за цей день документу на цьому робочому місці. Саме це ми розуміємо під використанням системи. Тому, якщо ви просто переглядаєте документи, працюєте з довідниками чи формуєте звіти, платня стягуватись не буде. Користувачу не потрібно купувати дорогий сервер, обслуговувати його, забезпечувати безперебійне живлення та зв'язок. Всі ці послуги вже включені до тарифу. Тому вартість володіння системою стає як ніколи низькою. Це по справжньому вигідно.

Супровід

Trade Control Utility - система, що динамічно розвивається. ANDRIY.CO чутливо реагує на всі запити користувачів. Саме користувачі в кінцевому підсумку визначають подальший розвиток системи, її можливості, її зовнішній вигляд, її зручність. Завдяки автоматичному оновленню системи, користувач завжди має актуальну версію програми. Служба підтримки Base2Base надасть реальну допомогу в складних питаннях, забезпечить грамотні та якісні консультації.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙